Bericht van bestuur: Verkeer op complex Bericht van bestuur: Verkeer op complex

Beste sportvrienden (zowel leden van onze vereniging als andere gebruikers van het complex),

De afgelopen periode zien we steeds vaker dat er met auto’s en scooters te hard wordt gereden op ons complex. Dit levert zeer gevaarlijke situaties op in combinatie met onze voetballende kinderen.

We willen iedereen erop wijzen dat het onder geen enkel beding voor ouders of leden is toegestaan om met een auto voorbij de toegangspoort te rijden, ook niet als deze toevallig open staat. Niet om te parkeren binnen het complex, niet om kinderen af te zetten en ook niet om de auto te draaien.

We kunnen het helaas niet helemaal voorkomen dat er auto’s op ons terrein rijden. Mensen die voor het kniecentrum komen kunnen ontheffing hebben en ook enkele aangewezen personen binnen onze vereniging mogen met de auto op het complex.

De maximum snelheid voor auto’s en scooters bedraagt 10 km/h. Houd je daar aan. Matig je snelheid zodra je voorbij de poort bent. We zullen hier in de komende periode meer aandacht voor hebben. We hopen op jullie medewerking.

Mvg,

Bestuur FC Geleen Zuid


Naar het nieuwsarchief
Afgelastingen

Wedstrijden:

Kijk bij het wedstrijdprogramma voor afgelastingen van wedstrijden

Trainingen:

Geen afgelastingen

Clubkleding Clubkleding
Facebook
FC Geleen-Zuid