Portret- en teamfoto's 2017-2018 Portret- en teamfoto's 2017-2018

De portret- en teamfoto's zijn uitgedeeld via de trainer of leider van je team. Foto's die je niet wenst te houden, moet je uiteraard teruggeven. Inleveren kan tot en met 10 december en alleen via de grijze bak die in onze kantine staat.

Instructies over betaling en nabestelling staan in de brief die bij de foto's zit. Contant betalen is niet mogelijk.

Door het kopen van de foto's steun je meteen onze vereniging; 25% van de opbrengst gaat namelijk naar onze club. Laat je stoere foto's dus ook aan je ouders, opa en oma zien; of geef de foto's cadeau met Sinterklaas of Kerst. De speler die die hoogste opbrengst voor onze club weet te halen krijgt een leuke prijs.


Naar het nieuwsarchief
Afgelastingen

Wedstrijden:

Kijk bij het wedstrijdprogramma voor afgelastingen van wedstrijden

Trainingen:

Vandaag (maandag 11 december) GEEN trainingen i.v.m. weersomstandigheden. Het complex is gesloten.

Clubkleding Clubkleding
Facebook
FC Geleen-Zuid