Nieuwe Ereleden en de Graaf Huyn Award weer uitgereikt Nieuwe Ereleden en de Graaf Huyn Award weer uitgereikt

Op 7 januari werden tijdens onze Nieuwjaarsreceptie Richard Beckers en Johan Winkens benoemd tot Erelid van onze vereniging door voorzitter Theo Beckers. Zowel Richard en Johan zijn al vele jaren aan onze vereniging verbonden als voetballer en tot voor kort als bestuurslid. Dit jaar hebben beide afscheid genomen als bestuurslid. Bij deze gelegenheid heeft het bestuur besloten ze allebei te benoemen tot Erelid van FC Geleen Zuid.

Al vele jaren is Math Meijers verbonden aan onze vereniging als trainer, leider, scheidsrechter, wedstijdsecretaris en contributie-inner. Zonder twijfel en unaniem heeft het bestuur dan ook besloten de Graaf Huyn Award toe te kennen aan Math Meijers.


Naar het nieuwsarchief
Afgelastingen

Wedstrijden:

Kijk bij het wedstrijdprogramma voor afgelastingen van wedstrijden

Trainingen:

Geen bijzonderheden.

Clubkleding Clubkleding
Facebook
FC Geleen-Zuid