Werken bij Roda JC voor de clubkas Werken bij Roda JC voor de clubkas

Zaterdag 8 april waren 20 leden en vrijwilligers van onze vereniging actief bij de wedstrijd Roda JC - PEC Zwolle om zodoende onze clubkas te spekken. Het bestuur bedankt alle leden en vrijwilligers voor hun inzet. Dit waren: Jo en Johanna Ceulemans, Jan en Ans Kubben, Bert en Ans Poeth, Ester Onink, John Stevens, Boddy Telussa, Tom Minten, Maurice Beckers, Roy van de Schoor, Maan Mennen, Ralph Schutgens, Joyce Schreurs, Ivo Jeurninck, Rob Lemeer, Stephan Virdis, Floris van Buren en Wesley Heynen.

Roda JC - PEC Zwolle


Naar het nieuwsarchief
Afgelastingen

Wedstrijden:

Kijk bij het wedstrijdprogramma voor afgelastingen van wedstrijden

Trainingen:

Geen bijzonderheden.

Clubkleding Clubkleding
Facebook
FC Geleen-Zuid