Rabo Clubkas Campagne Rabo Clubkas Campagne

Ook dit jaar doet FC Geleen Zuid weer mee aan de Rabo Clubkas Campagne. Voor onze vereniging is deze campagne een belangrijke bron van inkomsten. Ben jij lid van de Rabobank Westelijke Mijnstreek (aangemeld vóór 1 januari 2018)? Dan kun je van 8 tot en met 23 mei je stem uitbrengen en daarmee FC Geleen Zuid financieel steunen. Stemmen kun je doen op deze speciale Clubkas Campagne website.

Ieder lid mag 5 stemmen uitbrengen; hierbij levert iedere stem 4,50 euro op voor onze vereniging. Doordat iedereen op meerdere verenigingen mag stemmen, willen we je vragen om dit bericht bij zoveel mogelijk mensen onder de aandacht te brengen (er zijn immers ook reststemmen te verdienen). Dit kan bijvoorbeeld door dit bericht te delen via mail of het bericht op onze Facebookpagina te delen/liken. Leden van FC Geleen Zuid wordt vriendelijk gevraagd om deze reststemmen te geven aan Tennisvereniging GTR.

PS
Ben je nog geen lid van Rabobank Westelijke Mijnstreek? en heb je wel een bankrekening bij Rabobank! Vraag dan nu hier het lidmaatschap aan. Als je vóór 1 januari 2019 lid wordt dan kun je volgend jaar meestemmen bij de Rabobank Clubkas Campagne.

Alvast bedankt voor jullie stem!
Bestuur FC Geleen Zuid 


Naar het nieuwsarchief
Afgelastingen

Wedstrijden:

Kijk bij het wedstrijdprogramma voor afgelastingen van wedstrijden

Trainingen:

Geen bijzonderheden. Let op: veld 4 mag NIET meer gebruikt worden dit seizoen ivm onderhoud (nieuw gras etc.). Trainen kan op veld 5.

Clubkleding Clubkleding
Facebook
FC Geleen-Zuid