Jubileumfeest 25-8-2018 Jubileumfeest 25-8-2018

Op 15 augustus 1908 werd de Geleense Voetval Vereniging opgericht. Deze vereniging werd later hernoemd tot Quick'08. Sinds de fusie met SV Kluis in 1997 heet onze vereniging dus FC Geleen Zuid. Op 15 augustus 2018 vierden wij dus ons 110 jarig jubileum op de plek waar het ooit begon. Klik hier om de foto's te bekijken.

Op zaterdag 25 augustus werd het jubileum gevierd met diverse activiteiten voor onze leden. Voor de jongste jeugd was er een spellencirquit en 's avonds een feestavond. Tevens werden de voorjaarskampioenen bij de jeugd gehuldigd. Voor de JO15 en JO17 werd er een toernooi (4 poules en 16 teams) georganiseerd. Klik om de foto's van dit toernooi te bekijken.
Tijdens de feestavond werd bij de senioren het 35+ team (als kampioen) en het 5e team (als kamioen én clubkampioen) gehuldigd. Marloes van der Ploeg (dames) werd gehuldigd als Clubtopscorer. Bekijk hier de foto's van deze dag.


Naar het nieuwsarchief
Afgelastingen

Wedstrijden:

Kijk bij het wedstrijdprogramma voor afgelastingen van wedstrijden

Trainingen:

M.i.v. 24 juni is de kantine gesloten.

Clubkleding Clubkleding
Facebook
FC Geleen-Zuid