Bert Poeth en Leon Cuijpers Bert Poeth en Leon Cuijpers

Tijdens de nieuwsjaarreceptie is Bert Poeth benoemd tot Erelid van onze vereniging. Zoals jullie wellicht weten is Bert eind vorig jaar afgetreden als secretaris van onze vereniging. Bert is 62 jaar lid en is 54 jaar in meerdere bestuursfuncties tegelijk actief geweest binnen onze vereniging. Bert blijft als ledenadministrateur verbonden aan onze vereniging.

Leon Cuijpers werd benoemd tot Lid van Verdienste. Leon is bijna 38 jaar lid van onze vereniging en sinds 1984 actief als vrijwilliger waarvan de laatste 8 jaar als bestuurslid en voorzitter van de seniorencommissie. Leon is eind vorig jaar afgetreden als bestuurslid.

Wij bedanken Bert en Leon voor hun inzet voor onze vereniging in de laatste jaren.


Naar het nieuwsarchief
Afgelastingen

Wedstrijden:

Kijk bij het wedstrijdprogramma voor afgelastingen van wedstrijden

Trainingen:

Woensdag 19 juni is de kantine gesloten ivm de sponsoravond. M.i.v. 24 juni is de kantine gesloten.

Clubkleding Clubkleding
Facebook
FC Geleen-Zuid