Ouderavonden FC Geleen Zuid Ouderavonden FC Geleen Zuid

Aan alle ouders/verzorgers van onze jeugdleden tot en met geboortejaar 2007,

Het voetbalseizoen staat op het punt van beginnen. De voorbereidingen zijn gestart en er wordt weer volop getraind door alle kinderen. Wij willen jullie informeren over verschillende aspecten binnen onze vereniging en de laatste ontwikkelingen op voetbalgebied voor seizoen 2021-2022. Daarom organiseren wij wederom een ouderavond. Deze vindt plaats in de kantine van FC Geleen Zuid tijdens de training van uw zoon of dochter.

  • JO7 t/m JO10 en MO15 - woensdag 22 september tussen 18:00 - 19:00
  • JO11 t/m JO13 - dinsdag 21 september tussen 18:00 - 19:00
  • JO15 - woensdag 22 september tussen 19:30 - 20:30

We vragen iedereen zich aan te melden voor de ouderavond door een email te sturen naar jeugdcommissie@fcgeleenzuid.nl. Op de avond zelf wordt iedereen gevraagd een registratiebriefje in te vullen zodat we weten wie aanwezig is geweest. Dit ook in verband met geldende Corona voorschriften die we uiteraard op deze avond zullen naleven.

Mvg,
de jeugdcommissie   


Naar het nieuwsarchief
Afgelastingen

Wedstrijden:

Kijk bij het wedstrijdprogramma voor afgelastingen van wedstrijden

Trainingen:

Geen afgelastingen

Clubkleding Clubkleding
Facebook
FC Geleen-Zuid